full |
Muzeum Archeologiczne w Gdańsku
Gmach Główny:
ul. Mariacka 25/26
80-958 Gdańsk
tel. (058) 322 21 00
Rejestr Instytucji Kultury: 4/99
NIP: 583-000-88-26
Regon: 000276848
e-mail: mag@archeologia.pl
Henryk Paner - Dyrektor
Barbara Babińska - Główny Inwentaryzator Zbiorów
Beata Ceynowa - Główny Konserwator Zbiorów
Iwona Skrzypczyńska - Główny Księgowy
Centrala:
tel. (58) 322-21-00
tel. (58) 322-21-10
Faks:
(58) 322-21-11
(58) 322-21-35
Sekretariat:
tel. (58) 322-21-12
PRACOWNIE MERYTORYCZNE
Pracownia Okresu Wpływów Rzymskich
Małgorzata Tuszyńska
m.tusz@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-39
Ewa Adamska-Grzymała
ewa.a@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-16
Joanna Glinkowska-Kowalewska
tel. (58) 322-21-16
Pracownia Kultur Pozaeuropejskich
Elżbieta Kołosowska
e.kol@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-47
Gabinet Numizmatyczny
Beata Ceynowa
b.ceynowa@archeologia.pl
tel. (58) 305-44-10
Pracownia Średniowiecza i Czasów Nowożytnych
Zdzisława Ratajczyk
z.ratajczyk@archeologia.pl
tel. (58)305-44-10
Pracownia Epoki Kamienia i Wczesnej Epoki Brązu
Olgierd Felczak
ofel@archeologia.pl
tel. (58) 320-31-88
Pracownia Wczesnej Epoki Żelaza
Mirosław Fudziński
fudzik@archeologia.pl
tel. (58) 320-31-88
Pracownia Zbiorów Gdańskich
Bogdan Kościński
b.koscinski@archeologia.pl
tel. (58) 305-44-10
ODDZIAŁY:
1. Centrum Edukacji Archeologicznej „Błękitny Lew” w spichlerzu Błękitny Baranek
ul. Chmielna 53
80-748 Gdańsk
tel. (058) 320 31 88
Kierownik: Ewa Trawicka
Tel. (058) 320-31-88
e-mail: e.trawicka@archeologia.pl
2. Grodzisko w Sopocie
ul. Haffnera 63
81-171 Sopot
Tel. (58) 340-66-00
Kierownik: Krzysztof Godon
Tel. (58) 340-66-18, kom: 0 502 757 012
e-mail: k.godon@archeologia.pl
3. Oddział Muzeum w Gniewie
ul. Plac Zamkowy 2
83-140 Gniew
Tel. 692 496 797 (Agnieszka Wesołowska)
Kierownik: Alicja Grochocka
Tel. (058) 535 35 29, kom: 0 502 757 015
e-mail: a.grochocka@archeologia.pl
KOMÓRKI ORGANIZACYJNE:
Biblioteka Naukowa z Czytelnią
Ewelina Milewska
e.mil@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-13
Dział Finansowo-Księgowy
Główna Księgowa
Iwona Skrzypczyńska
iwona.s@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-15
Renata Krefft
renata.k@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-32
Katarzyna Perzyńska-Banach
katarzynapb@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-32
Tamara Jarząb
tamaraj@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-32
Dział Administracyjno - Gospodarczy
Renata Wyka
tel. (58) 322-21-30
Dział Ochrony Zabytków Archeologicznych
Danuta Król
dankak@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-31
Dorota Rudnicka
Jacek Freza
tel. (58) 322-21-59
Dział Inwestycji i Nieruchomości
tel. (58) 322-21-35
Dział Badań Gdańska
Zbigniew Borcowski
borc@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-37
Główny Inwentaryzator Zbiorów
Barbara Babińska
bachab@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-38
Archiwum
Bogusława Tomczyk
b.tomczyk@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-38
Pracownia Edukacji
Olga Krukowska
ok@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-54
Dział Wydawnictw
Lidia Nadolska
lid@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-50
Beata Műller
bmuller@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-33
Joanna Ossowska
j.ossowska@archeologia.pl
Dział Naukowy
Mirosław Fudziński
fudzik@archeologia.pl
tel. (58) 320-31-88
SAMODZIELNE STANOWISKA PRACY:
Beata Ceynowa
Główny Konserwator Zbiorów
b.ceynowa@archeologia.pl
tel. (58) 305-44-10
Specjalista ds. Techniki
Adam Kamrowski
a.kamrowski@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-50
Inspektor ds. Ochrony Archeologicznej Gdańska
Krzysztof Dyrda
tel. 509-344-945
Koordynator ds. Badań Terenowych
Krzysztof Godon
k.godon@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-53
Specjalista ds. Informatycznych
Andrzej Harwylak
andha@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-50
Specjalista ds. Zamówień Publicznych
Elżbieta Kozyra-Maniszewska
tel. (58) 322-21-35
Specjalista ds. Technicznych i Przeciwpożarowych
Władysław Cieślak
wlad@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-30
|
Muzeum Archeologiczne w Gdańsku
Gmach Główny:
ul. Mariacka 25/26
80-958 Gdańsk
tel. (058) 322 21 00
Rejestr Instytucji Kultury: 4/99
NIP: 583-000-88-26
Regon: 000276848
e-mail: mag@archeologia.pl
Henryk Paner - Dyrektor
Barbara Babińska - Główny Inwentaryzator Zbiorów
Beata Ceynowa - Główny Konserwator Zbiorów
Iwona Skrzypczyńska - Główny Księgowy
Centrala:
tel. (58) 322-21-00
tel. (58) 322-21-10
Faks:
(58) 322-21-11
(58) 322-21-35
Sekretariat:
tel. (58) 322-21-12
PRACOWNIE MERYTORYCZNE
Pracownia Okresu Wpływów Rzymskich
Małgorzata Tuszyńska
m.tusz@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-39
Ewa Adamska-Grzymała
ewa.a@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-16
Joanna Glinkowska-Kowalewska
tel. (58) 322-21-16
Pracownia Kultur Pozaeuropejskich
Elżbieta Kołosowska
e.kol@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-47
Gabinet Numizmatyczny
Beata Ceynowa
b.ceynowa@archeologia.pl
tel. (58) 305-44-10
Pracownia Średniowiecza i Czasów Nowożytnych
Zdzisława Ratajczyk
z.ratajczyk@archeologia.pl
tel. (58)305-44-10
Pracownia Epoki Kamienia i Wczesnej Epoki Brązu
Olgierd Felczak
ofel@archeologia.pl
tel. (58) 320-31-88
Pracownia Wczesnej Epoki Żelaza
Mirosław Fudziński
fudzik@archeologia.pl
tel. (58) 320-31-88
Pracownia Zbiorów Gdańskich
Bogdan Kościński
b.koscinski@archeologia.pl
tel. (58) 305-44-10
ODDZIAŁY:
1. Centrum Edukacji Archeologicznej „Błękitny Lew” w spichlerzu Błękitny Baranek
ul. Chmielna 53
80-748 Gdańsk
tel. (058) 320 31 88
Kierownik: Ewa Trawicka
Tel. (058) 320-31-88
e-mail: e.trawicka@archeologia.pl
2. Grodzisko w Sopocie
ul. Haffnera 63
81-171 Sopot
Tel. (58) 340-66-00
Kierownik: Krzysztof Godon
Tel. (58) 340-66-18, kom: 0 502 757 012
e-mail: k.godon@archeologia.pl
3. Oddział Muzeum w Gniewie
ul. Plac Zamkowy 2
83-140 Gniew
Tel. 692 496 797 (Agnieszka Wesołowska)
Kierownik: Alicja Grochocka
Tel. (058) 535 35 29, kom: 0 502 757 015
e-mail: a.grochocka@archeologia.pl
KOMÓRKI ORGANIZACYJNE:
Biblioteka Naukowa z Czytelnią
Ewelina Milewska
e.mil@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-13
Dział Finansowo-Księgowy
Główna Księgowa
Iwona Skrzypczyńska
iwona.s@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-15
Renata Krefft
renata.k@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-32
Katarzyna Perzyńska-Banach
katarzynapb@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-32
Tamara Jarząb
tamaraj@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-32
Dział Administracyjno - Gospodarczy
Renata Wyka
tel. (58) 322-21-30
Dział Ochrony Zabytków Archeologicznych
Danuta Król
dankak@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-31
Dorota Rudnicka
Jacek Freza
tel. (58) 322-21-59
Dział Inwestycji i Nieruchomości
tel. (58) 322-21-35
Dział Badań Gdańska
Zbigniew Borcowski
borc@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-37
Główny Inwentaryzator Zbiorów
Barbara Babińska
bachab@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-38
Archiwum
Bogusława Tomczyk
b.tomczyk@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-38
Pracownia Edukacji
Olga Krukowska
ok@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-54
Dział Wydawnictw
Lidia Nadolska
lid@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-50
Beata Műller
bmuller@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-33
Joanna Ossowska
j.ossowska@archeologia.pl
Dział Naukowy
Mirosław Fudziński
fudzik@archeologia.pl
tel. (58) 320-31-88
SAMODZIELNE STANOWISKA PRACY:
Beata Ceynowa
Główny Konserwator Zbiorów
b.ceynowa@archeologia.pl
tel. (58) 305-44-10
Specjalista ds. Techniki
Adam Kamrowski
a.kamrowski@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-50
Inspektor ds. Ochrony Archeologicznej Gdańska
Krzysztof Dyrda
tel. 509-344-945
Koordynator ds. Badań Terenowych
Krzysztof Godon
k.godon@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-53
Specjalista ds. Informatycznych
Andrzej Harwylak
andha@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-50
Specjalista ds. Zamówień Publicznych
Elżbieta Kozyra-Maniszewska
tel. (58) 322-21-35
Specjalista ds. Technicznych i Przeciwpożarowych
Władysław Cieślak
wlad@archeologia.pl
tel. (58) 322-21-30
|